Green Magic OÜ


Ostukorv
Kogus:
Kokku:


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

KUIDAS TELLIDA MEIE UUEST E-POEST?

 
ARMSAD KLIENDID!
 
 
Kuidas Tellida?
NB! Kliendiks saate registreeida alles ostu vormistades!
 
1. Valige katekooria, mis Teid huvitab (avanevad katekooria alamkatekooriad ja tooted) Näide : kevadised lillesibulad->liiliad->asiaatliiliad
 
2. Lisage soovitud toode/ sort ostukorvi, valige kogus (veenuge, et  soovitud kogus on laos! Kui laos pole soovitud kogust ei lase e-pood ostu vormistada enne kui valite koguse, mis on laos!
 
3. Pärast toote lisamist ostukorvi teatab süsteem, et see lisati ostukorvi ja küsib mida soovite järgmiseks teha?
Kui soovite poes veel ringi vaadata ja tooteid ostukorvi lisada valige  ilmunud teate CANCEL (saate poes edasi uudistada )
Kui soovite ostu vormistada valige ilmunud teatel OK (nüüd suunab süsteem Teid ostu vormistama)

3.1 Kui vajutasite OK aga soovite ostu vormistada valige lehe ülaosast  OSTUKORV
Vajutage sellele ja näete ostukorvi sisu. Kui kõik  on õige valige transpordi viis ja vajutage KINNITA

3.2 
Juhul kui te ei tea, milline transpordi viis on teile parim võite valida :TULEN ISE JÄRELE   ja lisada märkuste lahtrisse parim transpordi viis Teie jaoks. 
Leiame üheskoos kindlasti lahenduse!
4. Täitke ostu vormistamisel kõik vajalikud  lahtrid. Korrektsed andmed on eelduseks Tellimuse täitmisel.

4.1 Nüüd on teil võimalus soovi korral end ka kliendiks registreerida. Selleks pange kastikesse linnuke. 
Tulevikus saate sisse logida oma kasutaja nime ja parooliga  lehe ülaosas:
LOGI SISSE

 
5. Kui tellimine õnnestus saadab süsteem Teile selle kohta vastava kinnituse ja arve!
Arvet ärge palun ette tasuge, kuna me ei saa taga 100% toodete laos olemist. 

5.1 Juhul kui olete teinud juba tellimuse aga leiate  veel midagi põnevat ja soovite need oma eelmisele tellimusele lisada ongi parim viis teha uus tellimus uute  meeldinud toodetega. Transpordiks võite valida siis : TULEN ISE JÄRELE . Saame lisada uue tellimuse juba  Teie eelnevalt tehtud tellimusele  ja kasutame esimese tellimuse puhul  valitud transpordi viisi. Seepärast ei pea te muretsema, et kui teete näiteks mitu tellimust peate maksma transpordi kulu iga tellimuse kohta. 
Võimalusel (rõhutame võimalusel) saadame  kauba ühe korraga ja  1 kordne on ka  transpordikulu. Meil ei ole kohustust seda teha, kuid  püüame.

NB! Kui me telefonile hetkel ei vasta, helistame Teile võimaluse korral tagasi! Erandiks on hooaeg, siis ei ole me võimelised vastama kõnedele.
Vabandame!

OLULINE INFO!

Kevad lillesibulaid hakkame väljastama kohe kui kaup meieni jõuab enamasti aprillis- mais. Hooajal (väga kiirel ajal) täidame tellimused  nii kiirelt kui võimalik nende saabumise järjekorras. Ärge unustage palun, et ka meie oleme kõigest inimesed!
Sügissibulate väljastamisega alustame  enamasti septembri algusest kuni kaupa jätkub.

Vahepealsel ajal täidame tellimused jooksvalt nii kiirelt kui võimalik.

Enne väljastamist kontrollime hoolega väljasaadetava kauba kvaliteeti. Me ei saada kunagi elutut paljundusmaterjali. Kui teile tundub, et kaup ei ole teie arust kvaliteetne tuleb meid sellest teavitada.
Kauba tagastamise käigus tekkinud kulud katab klient.
Kui soovite oma tellimuse tühistada, siis saate seda loomulikult teha (mõistlikel põhjustel) 


Green Magic OÜ-l on õigus  mõjuvatel põhjustel kliendi tellimus tühistada.  Tühistatud tellimuse puhul teavitame klienti ja selgitame põhjuseid. 


NB!  See, et toodet saab tellida ei tähenda, et toode on juba laos olemas!  Hooaja kaubad jõuavad lattu ikka vastaval hooajal. Näiteks ei ole meil kevadsibulaid laos sügishooajal ja vastupidi. See ei tähenda aga, et te ei saaks esitada varakult tellimust kevadsibulatele näiteks sügishooajal. Anname kindlasti teada kui ette-tellimine on alanud.
Tellimisel tuleb võimalusega, et teid huvitav kaup on  laost otsa saanud või seda polegi meieni jõudnud.. Meie  kasvatajad ei suuda ka meile garanteerida kõikide sortide  olemasolu.  Teeme oma kevad tellimused juba detsembris ning sügiskauba tellime ette juba jaanipäeval.   
Ootame ja loodame sarnaselt Teilegi, et kogu tellitu saabub. Paraku alati nii ei lähe.

 
 
Kõigi küsimuste, soovidega pöörduge julgelt meie poole!  
info@greenmagic.ee või alari@greenmagic.ee
 
Meeldivaid oste!