Green Magic OÜ


Ostukorv
Kogus:
Kokku:


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

KÜÜNLAD KODUS KASUTAMISEKS

Epood > KÜÜNLAD > KÜÜNLAD KODUS KASUTAMISEKS

Küünlaid on nii palju erinevaid. Siia kogumegi kokku kõik need erilised, ilusad, lõhnavad ja põnevad küünlad mida on tore kasutada kodus. Küünlaid ostes tuleks teada,millisel eesmärgil neid põletada soovite.
Kasutage küünalde võiumeid enda elu rikastamisel.


Valge
Värvide tasakaalu sümbol. Värv tõstab esile hingelise maailma, mõjub puhastavalt ja lunastavalt, omab parandavat toimet, aitab leida tõde oma sisemise maailma kaudu. Valget küünalt tasub kasutada lihtsalt valguse saamise eesmärgil, kui küünla kasutamisel pole muid eesmärke.

Kollane
Aktiivsus, loovus ja ühtsus. Parandab keskendumis- ja kujutlusvõimet. Küünla kasutamine parandab enesekindlust ja sihikindlust ka kõige keerukamate asjaajamist juures. Kollane küünla värv sümboliseerib Päikese energiat. 
Kuldne
Aitab suurendada vastuvõtlikkust varjatud energiatele. Toob kiiresti õnne rahalistes asjades, kuid samas peitub selle juures ka oht, kõik kiiresti kaotada.
Oranž
Parandab loovust, võimaldab oma mõtteid nii endale kui ka teistele inimestele paremini väljendada. Suurendab ambitsioonikust ja edukust tööalastes ettevõtmistes. Enesekindlus saab väga olulise tõuke suurenemise suunas.
Roosa
Rõhutab romantikat ja sõprussuhteid. Küünalt on hea kasutada selleks, et armastusele enam rõhku panna. Tihtilugu kasutatakse küünalt siis, kui otsitakse oma ellu armastust või lähedust. Toidulauas kasutamisel toob küünal laua ääres istujates esile austuse, sõbralikkuse ja aktiivsema vestluse.

Punane
Punane küünla värvus mõjub positiivselt tervisele, suurendab armastust, viljakust, tugevust, julgust ja tahtejõudu. Seetõttu on punast küünalt hea kasutada armuenergia suurendamisel ning keeruliste ettevõtmiste eel, kuna aitab takistusi kergemini ületada. Punast värvi küünla kasutamine on hea ka tervisehädade puhul, kuna aitab tugevdada organismi vastupanuvõimet.
Hõbedane
Aitab vabaneda negatiivsetest energiatest ning suurendab stabiilsust. Aitab arendada hingelisi võimeid. Küünla kasutajal paraneb võime teisi inimesi mõista. Küünalt tasub kasutada perekondlike arusaamatuste või probleemide korral, kuna selle energia aitab kiiremini arusaamatused lahendada.
Purpurpunane
Purpurpunane küünal sümboliseerib ja rõhutab võimu, edukust ja idealismi. Seda küünalt on hea kasutada juhtudel, kui on vaja leida hingelist kinnitust oma ambitsioonidele ja ettevõtmistele. Suurendab olulisel määral sihikindlust ning aitab tagada materiaalse edukuse. Purpurpunane küünal suurendab Neptuuni energiaid.
Pruun
Tasakaalustav värv. Küünalt võib kasutada juhul, kui on soov parandada oma materiaalset seisu. Aitab vähendada otsustusvõimetust ning suurendab keskendumisvõimet. Seepärast tasub küünalt kasutada tööalaste probleemide ja õpingute puhul. Küünla kasutamine aitab suurendada edukust rahalistes asjades. Kui mõned asjad on jäänud selgusetuteks, aitab küünla kasutamine enda jaoks asju paremini teadvustada. 
Indigo
Värv sümboliseerib loidust ja tegevusetust. Seda värvi küünla kasutamine tuleb kasuks juhtudel, kui on vaja argipäevastest muredest eemalduda. Võimaldab paremini puhata ja lõõgastuda. Väga keerulistes olukordades võimaldab säilitada selge mõtlemise. 
Helesinine
Hingeline värv. Aitab pühenduda eesmärgile. Toob rahulikuma ja vaiksema õhkkonna kodusesse keskkonda. Aitab suurendada sihikindlust nende ettevõtmiste juures, mis on kujunenud keerukaks.
Sinine
Hingelisust esiletoov värv. Sellise värviga küünalt võib kasutada sisemise tarkuse, harmoonia ja mõistmise suurendamisel. Võimaldab paljudes asjades selgusele jõuda ning lahendada sisemised segadustunded. Aitab püüelda sisemise rahu poole.
Smaragdroheline
Smaragdroheline küünal tõmbab armuenergiat ning suurendab seltskondlikkust ja viljakust. Seda värvi küünalt on hea kasutada kõikvõimalike probleemide ilmnemisel armuasjades, kuna võimaldab armastuse jõul probleemidele lahendusi leida. Ka aitab küünal parandada läbisaamist teiste inimestega, mistõttu oleks mõttekas seda värvi kasutada sellistel koosviibimistel, kus võib valitseda pingeline õhkkond. 

Tumeroheline
Ambitsioonikuse, ahnuse ja kadeduse värv. Küünla kasutamine aitab neid omadusi vähendada.
Roheline
Parandab elus õitsengut, arengut ja edukust ning mõjub hästi viljakusele. Küünla kasutamine suurendab õnne, aitab leida võimalusi rahalise sissetuleku suurendamiseks. Võimaldab leida oma ellu enam harmooniat ja nooruslikkust.

Hall
Küünla puhul neutraalse halli värvi kasutamine tuleb kasuks siis, kui on vaja leida lahendus komplekssetele probleemidele. Aitab tähelepanu pöörata detailidele, et seeläbi kasulikke otsuseid langetada. Aitab neutraliseerida negatiivseid energiaid.
Must

Aitab paremini mõista oma alateadvuse maailma. Küünla kasutamine aitab eemale peletada negatiivsust ning suurendab kindlustunnet tuleviku suhtes. Tõmbab ligi planeet Saturni energiat