Green Magic OÜ


Ostukorv
Kogus:
Kokku:


Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

OSMOCOTE VILJAPUUDELE JA MARJADELE 6 KUUD

Epood > VÄETISED SCHULTZ, SUBSTRAL JA TEISED > PIKATOIMELISED OSMOCOTE VÄETISED >OSMOCOTE VILJAPUUDELE JA MARJADELE 6 KUUD
Vali toode:
Hind
Taassuletav pakend: 750g
Toimib 6 kuud!


Pikatoimeline väetis
 marjapõõsaste (maasikad, vaarikad, murakad, sõstrad, karusmarjad jne) ja viljapuude (õuna-, pirni-, kirsi-, ploomipuu jne) väetamiseks. Usaldusväärne ja turvaline väetamine vastavalt taime vajadustele, soojuse ja niiskuse koosmõjul järk-järgult 6 kuu vältel. Puudub oht nitraatidega üleväetamiseks. Täisväetis sisaldab rikkalikult kaaliumi, mis soodustab õitsemist viljade küpsemist ja kasvamist, muudab nende maitse ja aroomi intensiivsemaks. Aitab kaasa võrsete õigeaegsele puitumisele. Tõstab taimde talvekindlust ja vastupanuvõimet haiguste ja kahjurite suhtes.

 
Kasutamine: 1 x aastas aprillist augustini. Parim aeg väetamiseks on kevadel, kasvuperioodi alguses. Pealt väetamisel laotada väetis ühtlaselt taime juurte piirkonda ja sega mulda. Multšitud või murus kasvavate taimede väetamisel teha juurtepiirkonda läbi multši võrdsete vahedega 10-15 cm sügavused augud. Jagada vajaminev väetisekogus aukude vahel. Istutamisel segada väetis istutusmulda.
Kastmine kiirendab väetise toime algust.
Doseerimine: 1tl = 5g; 1spl = 20g.
Kasutamine: Pealtväetamine: maasikad kevadel või pärast saagi koristust 50g/m²; marjapõõsasad kevadel 50g/taim; viljapuud kevadel 50-100g/taim. Istutamine: maasikad 30g/m²; viljapuud, marjapõõsad 25g/taim. Potitaimed: 40-50g 10 liitri mulla kohta.
EÜ-väetis. NPK väetis. N:P2O5:K2O 16:5:17
Koostis: 16% üldlämmastik N sh 7,5% nitraatlämmastik, 8,5% amooniumlämmastik. 5% tsitraadis ja vees lahustuv fosforpentaoksiid P2O5 sh 3,9% veeslahustuv P2O5. 17% vees lahustuv kaaliumoksiid K2O.
Taassuletav pakend. Neto 750g